Nasze produkty

Nowoczesny sprzęt, który jest niezbędny we współczesnej dentystyce takie jak aparaty RTG, skanery, endopiloty czy też autoklawy. Radiologia w stomatologii jest niezbędna do zobrazowania każdego zęba osobno.
Podstawowy sprzęt do radiologi w stomatologii i protetyce to m.in. panoramy i tomografy, w tym tworzące obrazy zębów i poszczególnych partii szczęki w formacie 3D.
Na wyposażeniu znajdują się również wszystkie niezbędne narzędzia takie jak: myjki, piaskarki, pompki, kompresory oraz wszystkie możliwe potrzebne końcówki stomatologiczne.
Także systemy radiowizjografii są wręcz niezbędne w nowoczesnym zakładzie stomatologicznym. Gdzie dokładny obraz daje stomatologiczna i dentystyczna diagnoza poprzez obrót we trzech wymiarach.
Wśród produktów znajduje się też wiele modeli Unity, czyli fotele dentystyczne z całym wyposażeniem. Unity stomatologiczne najważniejszych marek świata w kategorii wyposażenia gabinetów stomatologii i protetyki. Sprzęty tego typu są stworzone tak, aby zminimalizować ryzyko awarii, a także tak aby cechowały się dużą łatwością obsługi.
Także nowoczesne optoelektroniczne aparaty wewnątrzustne zasługują na uwagę.