Autoklaw

Jednym z podstawowych sprzętów w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym jest autoklaw. Dzięki niemu możliwe jest zadbanie o higienę i czystość końcówek stomatologicznych i narzędzi wielokrotnego użytku. Autoklaw to urządzenie, które umożliwia sterylizacje i wyjaławianie sprzętu stomatologicznego. Proces ten zachodzi w warunkach wysokiej temperatury i podwyższonego ciśnienia, dzięki czemu przeprowadzanie zabiegów stomatologicznych jest bezpieczne i wygodne. W ofercie WOJ-MED znajdą Państwo najwyższej jakości autoklawy od renomowanych producentów.

Autoklaw - doradztwo, sprzedaż, serwis

Od blisko 18. lat firma specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie w zakresie wyboru profesjonalnego sprzętu medycznego, w tym także stomatologicznego. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam na bycie godnym zaufania partnerem na każdym etapie współpracy, począwszy od doradztwa, wyboru i sprzedaży sprzętu, a na jego serwisowaniu kończąc. Z oferty WOJ-MED z powodzeniem mogą skorzystać jednakowo profesjonalne kliniki stomatologiczne oraz mniejsze gabinety dentystyczne. Pomagamy w tym, aby wybrany autoklaw stomatologiczny był dopasowany do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych klienta, a także dostępnej przestrzeni.

Czytaj więcej

Usługi serwisowe

WOJ-MED to zaufany partner w zakresie serwisowania profesjonalnego sprzętu medycznego i stomatologicznego. Firma gwarantuje przeglądy gwarancyjne oraz serwisuje sprzęt w zależności od Państwa potrzeb. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę klienta od momentu wyboru autoklaw po ich montaż i serwisowanie w miejscu docelowym. Wpłynie to korzystnie na żywotność i efektywność urządzenia, a także zminimalizuje ryzyko kosztownych napraw sprzętu. Wspólnie z WOJ-MED dostarczą Państwo swoim klientom najwyższej jakości usługi stomatologiczne.

Dbałość o potrzeby klienta

Korzystając z oferty WOJ-MED i kupując autoklaw stomatologiczny lub inne urządzenia i narzędzia, wybierają Państwo najwyższą rynkową jakość. Starannie dobieramy produkty, aby zapewnić satysfakcję wymagających klientów i usprawnić ich codzienną pracę. Ten wybór docenią nie tylko specjaliści stomatologiczni, ale także klienci ich klinik i gabinetów. Zapraszamy do zakupów oraz bezpośredniego kontaktu ws. doradztwa.