Piaskarka stomatologiczna

Jednym z podstawowych zabiegów w gabinetach stomatologicznych jest usuwanie płytki nazębnej i kamienia. Zabieg nazywa się piaskowaniem, a do jego realizacji niezbędne jest wykorzystanie specjalistycznej piaskarki stomatologicznej. Wysokiej jakości urządzenie pozwala na bezpieczne i sprawne przeprowadzenie usługi, która gwarantuje satysfakcję nawet najbardziej wymagających pacjentów. W związku z tym w ofercie WOJ-MED przygotowaliśmy dla Państwa nowoczesne piaskarki wolnostojące i mobilne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Piaskarka stomatologiczna - doradztwo, sprzedaż, serwis

Bez wątpienia piaskarka stomatologiczna to podstawowe wyposażenie współczesnego gabinetu stomatologicznego. Na rynku znaleźć można wiele modeli wolnostojących i mobilnych, a wybór odpowiedniego ma bezpośredni wpływ na komfort i jakość pracy specjalisty. Eksperci WOJ-MED posiadają wieloletnie doświadczenie w doborze zaawansowanych urządzeń stomatologicznych, dzięki czemu wesprą Państwa w podjęciu decyzji zakupowej. Przeprowadzimy analizę Państwa potrzeb i możliwości, a następnie przedstawimy rekomendowaną propozycję sprzętu szytego na miarę. Dzięki temu Państwa gabinet zyska niezawodny sprzęt, a jakość Państwa usług zostanie utrzymana na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej

Serwisowanie sprzętu

Kompleksowe usługi WOJ-MED to nie tylko doradztwo i sprzedaż urządzeń stomatologicznych, ale także ich serwisowanie. Oferujemy usługi w zakresie przeprowadzania przeglądów gwarancyjnych sprzedawanego sprzętu. Ponadto mogą Państwo skorzystać także z serwisu urządzeń stomatologicznych oraz ich ewentualnej naprawy. Dzięki temu sprzęt wytrzyma znacznie dłużej, co przełoży się na znaczne oszczędności oraz jakość świadczonych usług stomatologicznych.

Czytaj więcej