Piaskarka stomatologiczna

Jednym z podstawowych zabiegów w gabinetach stomatologicznych jest usuwanie płytki nazębnej i kamienia. Zabieg nazywa się piaskowaniem, a do jego realizacji niezbędne jest wykorzystanie specjalistycznej piaskarki stomatologicznej. Wysokiej jakości urządzenie pozwala na bezpieczne i sprawne przeprowadzenie usługi, która gwarantuje satysfakcję nawet najbardziej wymagających pacjentów. W związku z tym w ofercie WOJ-MED przygotowaliśmy dla Państwa nowoczesne piaskarki wolnostojące i mobilne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Piaskarka stomatologiczna - doradztwo, sprzedaż, serwis

Bez wątpienia piaskarka stomatologiczna to podstawowe wyposażenie współczesnego gabinetu stomatologicznego. Na rynku znaleźć można wiele modeli wolnostojących i mobilnych, a wybór odpowiedniego ma bezpośredni wpływ na komfort i jakość pracy specjalisty. Eksperci WOJ-MED posiadają wieloletnie doświadczenie w doborze zaawansowanych urządzeń stomatologicznych, dzięki czemu wesprą Państwa w podjęciu decyzji zakupowej. Przeprowadzimy analizę Państwa potrzeb i możliwości, a następnie przedstawimy rekomendowaną propozycję sprzętu szytego na miarę. Dzięki temu Państwa gabinet zyska niezawodny sprzęt, a jakość Państwa usług zostanie utrzymana na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej

Serwisowanie sprzętu

Kompleksowe usługi WOJ-MED to nie tylko doradztwo i sprzedaż urządzeń stomatologicznych, ale także ich serwisowanie. Oferujemy usługi w zakresie przeprowadzania przeglądów gwarancyjnych sprzedawanego sprzętu. Ponadto mogą Państwo skorzystać także z serwisu urządzeń stomatologicznych oraz ich ewentualnej naprawy. Dzięki temu sprzęt wytrzyma znacznie dłużej, co przełoży się na znaczne oszczędności oraz jakość świadczonych usług stomatologicznych.

Czytaj więcej

Unit Chiromega Duet

Oferta letnia do 30.09.2024 do każdego unitu duet piaskarka nsk Prophy-Mate neo gratis Cena od unitu Chiromega Nika już od 55 tys zł.

Skontatkuj się z nami