Endometry stomatologiczne

Jedną z dziedzin stomatologii zachowawczej jest endodoncja. Polega ona na diagnozowaniu, a następnie leczeniu chorób dotyczących tkanek okołomiazgowych i miazgi zębowej. Endodoncja zwana jest także leczeniem kanałowym, które wielu pacjentom kojarzy się z bólem i dyskomfortem. Stosowanie nowoczesnej technologii sprawia, że ból redukowany jest do minimum, a skuteczność i precyzja zabiegu znacznie wzrastają. W leczeniu wykorzystuje się endometry stomatologiczne, których ofertę przygotowano dla Państwa w WOJ-MED.

Endometry stomatologiczne - sprzedaż oraz serwis

W WOJ-MED znajdą Państwo najwyższej jakości endometry stomatologiczne, które wpływają bezpośrednio na wygodę oraz skuteczność endodoncji. Przygotowaliśmy nowoczesne i wydajne EndoPiloty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Na co dzień WOJ-MED zajmuje się doradztwem i sprzedażą sprzętu stomatologicznego oraz jego serwisowaniem, dzięki czemu zapewnimy Państwu kompleksową obsługę.

Czytaj więcej

Serwis sprzętu medycznego

Firma WOJ-MED dba o satysfakcję swoich klientów, dlatego postawiliśmy na kompleksowe usługi. Wspieramy w zakupie, a następnie serwisujemy profesjonalny sprzęt stomatologiczny. Dzięki temu zwiększamy jego żywotność, a także reagujemy w sytuacjach, które tego wymagają. Regularne serwisowanie pozwala na wykrycie symptomów ewentualnych usterek lub zużycia podzespołów, a także ich wymianę. W konsekwencji nasi klienci oszczędzają, ponieważ sprzęt służy im dłużej, a sami mogą skupić się na tym co najważniejsze, czyli trosce o zdrowie swoich pacjentów.

Czytaj więcej