Aparaty wewnątrzustne RTG

Profesjonalne kliniki i gabinety stomatologiczne muszą zadbać o najwyższej jakości wyposażenie. Jednym ze specjalistycznych sprzętów są aparaty wewnątrzustne RTG, które pozwalają na zwiększenie zakresu oferowanych przez gabinety usług. Nowoczesne aparaty RTG z przeznaczeniem stomatologicznym pozwalają na wykonywanie projekcji zbiorów zębów, pojedynczych zębów oraz całej szczęki. To nieoceniona pomoc w leczeniu uzębienia. W ofercie WOJ-MED przygotowaliśmy specjalistyczne aparaty wewnątrzustne RTG.

Aparaty wewnątrzustne RTG - doradztwo, sprzedaż, serwis

Firma WOJ-MED oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru aparatów wewnątrzustnych RTG dopasowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości klientów. Przed sprzedażą przeprowadzamy dokładną analizę potrzeb oraz ustalamy podstawowe preferencje i możliwości partnerów. Następnie przygotowujemy indywidualną wycenę, w której stawiamy na bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Dzięki temu wielu klientów pozostaje z nami na lata. Profesjonalne doradztwo w doborze sprzętu stomatologicznego opieramy na naszym kilkunastoletnim doświadczeniu oraz wiedzy. Dzięki temu zaspokoimy potrzeby nawet najbardziej wymagających specjalistów i właścicieli klinik oraz gabinetów stomatologicznych.

Czytaj więcej

Serwisowanie sprzętu stomatologicznego

Nasi eksperci zadbają o profesjonalne serwisowanie zakupionego przez Państwa sprzętu stomatologicznego. Wykonujemy przeglądy gwarancyjne aparatów wewnątrzustnych RTG, a także ich doraźne naprawy, w zależności od potrzeb klienta. Naszą misją jest dbałość o zadowolenie naszych partnerów biznesowych oraz o bezpieczeństwo ich klientów. Wspólnie z nami dostarczycie najwyższej jakości usługi i zbudujecie wizerunek zaufanego partnera w zakresie diagnostyki, prewencji i leczenia problemów zdrowotnych jamy ustnej.

Dbałość o najdrobniejsze detale

Na każdym etapie współpracy dbamy o najdrobniejsze detale, takie jak dobry stosunek ceny do jakości oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki temu klienci zostają z nami na lata i wspólnie z nami wyposażają swój gabinet. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pozostałych urządzeń i narzędzi stomatologicznych oraz zakupów. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z zespołem naszych specjalistów.