System radiowizjografii RVG

Radiowizjografia należy do zakresu usług wykonywanych przez profesjonalne gabinety i kliniki stomatologiczne. Mianem tym określa się wewnątrzustną radiografię cyfrową, czyli robienie punktowych zdjęć uzębienia. To technologia, która jest przydatna m.in. w procesie leczenia kanałowego. Do wykonania badania niezbędne jest skorzystanie z systemu radiowizjografii RVG. W ofercie WOJ-MED przygotowaliśmy dla Państwa nowoczesny system Durr-Dental Vistaray 7, który wpłynie korzystnie na zakres oraz jakość świadczonych przez Państwa usług.

System radiowizjografii RVG - sprzedaż

Firma WOJ-MED zajmuje się dystrybucją profesjonalnego sprzętu stomatologicznego, który z powodzeniem może być wykorzystywany przez kliniki dentystyczne i mniejsze gabinety. Dokładamy wszelkich starań, by w naszej ofercie znalazły się tylko wielokrotnie sprawdzone i spełniające rygorystyczne normy bezpieczeństwa rozwiązania. W ich doborze pomaga nam kilkunastoletnie doświadczenie w projektowaniu, doradztwie oraz wdrażaniu urządzeń stomatologicznych u klientów w całej Polsce.

Czytaj więcej

Zapraszamy do kontaktu ws. wyceny

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą WOJ-MED oraz bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami. Po zbadaniu Państwa potrzeb przygotujemy indywidualną wycenę, a także zaproponujemy usługi dodatkowe, które wpłyną korzystnie na usprawnienie pracy gabinetu stomatologicznego. Poza profesjonalnym sprzętem stomatologicznym oferujemy także usługi doradztwa i serwisowania urządzeń. Ponadto w WOJ-MED znajdą Państwo szeroki wybór narzędzi stomatologicznych wielokrotnego użytku, które powinny znaleźć się w każdym gabinecie.

Czytaj więcej